Firemní akce - Agentura Zorro

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Firemní akce

Zajišťujeme

Při budování své firmy jste se jistě mnohokrát setkali s potřebou harmonizace vtahů v pracovním  kolektivu, zvyšování jeho výkonnosti, získávání nových klientů a udržení si těch stávajících, jednání s klienty v uvolněné atmosféře a dalšími potřebami dobře fungující firmy.Jedním z prostředků, jak tyto potřeby uspokojit, je vhodně uspořádaná firemní akce, na jejímž konci je spokojený klient, dlouhodobě využívající vaše služby.
Od r. 1999 zajišťujeme firemní akce na klíč , zábavné programy či jednotlivé účinkující pro konference, sportovní a relaxační pobyty, motivační programy, teambuildingy s outdoorovou tématiku, adrenalin , VIP akce, plesy, vánoční večírky, firemní vzdělávání , dny dětí a další příležitosti dle požadavků klienta. Na přání zajistíme též specifický cattering , hostesky s jazykovými znalostmi, párty stany, ozvučení a osvětlení, spíkra, mobilní podium či podlahy, velkoplošnou projekci, ostrahu a další.


Řídíme se hesly:

  • Vaše akce naše starost, na správném místě a se správným nápadem.

  • Co u nás nenajdete, to Vám zajistíme.

  • Solidnost, tvořivost, spolehlivost.


Pro sestavení programu vaší akce můžete využít naši nabídku
umělců, zábavných atrakcí a tematických programů nebo jednoduše vyplňte formulář v poptávce a my vám jeho návrh zašleme.

www.zorro.cz
Svobody 1014/II., 379 01, Třeboň
+420 605 516 503
jindrichzobl@seznam.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky