Historické programy - Agentura Zorro

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Historické programy

Zajišťujeme > Programy

Historie naší země je velmi bohatá a skýtá netušené možnosti jak se poučit, pobavit a přitom ještě navštívit zajímavá místa naší vlasti. S využitím hradních či zámeckých prostor a dobových aktivit pro vás sestavíme naučný, soutěžní, zábavný, presentační nebo jiný program, který významnou měrou positivně ovlivní rozvoj vaší firmy, stmelení kolektivu i spolupráci s vašimi klienty a dodavateli. U městských slavností dá takovýto program celému dění požadovanou patinu. Svěříte-li nám vaši akci, zajistíme ji celou na klíč a k vaší plné spokojenosti.

  
V naší nabídce jsou:
šermířská vystoupení
- gotika, renesance, baroko, rokoko, 19. st. - fraky, a to programy v délce 15-30 min.
doprovodné programy - tržiště, řemesla, hry pro děti i dospělé...
doplňující vystoupení - tanečnice, kejklíř, kouzelník, fakír, sokolník, středověká hudba, psí lovecké smečky, trubači, jezdci na koních...
speciální programy - upálení čarodějnice, kat a jeho mučící nástroje, strašidla, čerti, piráti...
dobové hostiny s použitím velkého množství rekvizit (svícny, praporce, pavézy, prapory, louče, pochodně...), s možností zapůjčení dřevěných stolů a lavic, s programem dle požadavků zákazníka od jednoho vystoupení po blok s přestávkami v délce cca 4-5 hodin (viz výše). Lze použít i "program" pro konkrétního zákazníka ( pasování do hodnosti např. ředitele, mučení a právo útrpné pro oslavence, korunování nevěsty a ženicha, únos nevěsty s jejím následným osvobozením...) nebo celou hostinu tématicky zaměřit (návštěva u majitele panství, legenda nebo pověst vztahující se k panství...).
Veškerou nabídku lze libovolně kombinovat a zkomponovat dle přání.


www.zorro.cz
Svobody 1014/II., 379 01, Třeboň
+420 605 516 503
jindrichzobl@seznam.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky