Fotogalerie a video - Agentura Zorro

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Fotogalerie a video

PROMO video
V pořadu Let´s Dance televize Markíza, se vrhaly nože kolem známé slovenské herečky Petry Vajdové.

Teambuilding Peny Market a Billa

Účel dvoudenní akce - stmelení kolektivů zaměstnanců konkurenčních firem , po jejich sloučení.

Cíle : školení zaměstnanců
stmelení konkurenčních kolektivů formou teambuildingové hry
coaching účastníků a výběr vhodných kandidátů na vedoucí pozice

aktivní odpočinek a zábava
Pro dosažení těchto cílů, bylo na nádvoří hradu Křivoklát, postaveno několik outdoorových stanovišť, na nichž smíšené týmy obou firem spolupracovaly na zadaných úkolech . Výsledkem pak bylo nalezení pokladu za spolupráce všech zúčastněných. Pro dosažení účelu, bylo zorganizováno ještě několik dalších eventů.


Firemní víkend Project Internationale a.s.
Víkend plný relaxace, zábavy a aktivního pohybu v nádherném prostředí skalního města v Českém ráji .Tématem akce byly české pohádky s cestou úkolů a adrenalinovými zážitky, večerní rej se soutěží o nejlepší pohádkový kostým a diskotéka pro uzavřenou společnost až do rána.


Dobový program resort Equitana
U příležitosti dne otevřených dveří resortu byly v programu použity ukázky sokolnictví a výcviku loveckých psů, barokní jízdy na frízských koních za účasti herce Václava Vydry, břišní tanečnice, dobová hudba, soutěže , tvůrčí dílna pro veřejnost a velkolepá noční ohňová show s ohňostrojem.


Výuka herců v ovládání biče
Pro potřeby muzikálu Cikáni jdou do nebe, jsme zajistili výuku herců Divadla bez zábradlí. Během několika hodin jsme je naučili potřebným dovednostem a navrhli krátkou choreografii, dle požadavků režiséra představení. Zapůjčili jsme biče pro trénink a dodali i biče pro muzikál.


Manéž Bolka Polívky
Byli jsme poctěni účastí ve výroční 20. Manéži Bolka Polívky, kde jsme vystoupili s ukázkami ovládání honáckého biče a žonglování s revolvery.Firemní den Microsoft

Tato akce byla uspořádána v rekreačním areálu uprostřed přírody. Účastníci měli příležitost vyzkoušet si řadu zábavných westernových atrakcí a shlédnout show s koňmi, biči, lasy, revolvery včetně vystoupení indiánů a taneční skupiny. K poslechu hrála dámská country kapela a k občerstvení byl připraven stylový cattering.


Firemní den - GE Money Bank
Ve spolupráci se zadávající agenturou jsme zajišťovali program, obsahující zábavná stanoviště a vystoupení účinkujících pro 5 000 osob, na závodišti v Chuchli v Praze.


Dětský den pro Prahu 6
Areál přírodního koupaliště poskytl vhodný prostor pro atmosféru Divokého západu na Praze 6. Program se skládal ze zábavných stanovišť, ježdění na koních, westernové show
doplněn dobovými předměty a kulisami.

Dětský den ve Žlutých lázních
Rozlehlý prostor v Praze u Vltavy s řadou zajímavých atrakcí.

Dublování ve filmu Borgia
Zhasnutí svíčky bičem místo herce a výuka herce v ovládání biče.


Dublování ve filmu Princ Persie, písky času
Dublování herce s dvěma biči ve scéně
sídlo Assasínů. Tři dny natáčení v Maroku.


Indiánské války u Chomutova
V tomto celodenním programu jsme zajišťovali profesionální ukázky ovládání honáckého biče, žonglování s revolvery, házení nožem a tomahawkem a lukostřelby.

Městské slavnosti v Tachově
Pro tuto událost si město objednalo dobový program, složený z vystoupení historického šermu, Saracénů, břišní tanečnice, kejklíře a rváčů.

Teambuilding sjíždění Vltavy
Třídenní akce na vodě s programem a kempováním
velmi povedený zážitek!

Vystoupení vrhače nožů v kině Blaník

U příležitosti premiéry filmu Killer, si kino Blaník objednalo pro své návštěvníky show vrhání nožů.

Vánoční večírek Project Internationale a.s.
Kompletní akce na klíč program, ubytování, catering. Program bowling, kartářka, laserová střelnice, soutěž v páce, taneční a hudební country skupina, vystoupení s biči a revolvery, mobilní kasino, kouzelník, ohňostroj.


Sportovní den Europeak a.s.
Tentokráte přímo v Praze se uskutečnil sportovní den s řadou turnajů, sportovních stanovišť a ukázek různých dovedností v prostředí hotelu a venkovních sportovišť, včetně kryté haly. Tenis, paintball, volejbal, vodní fotbal, lukostřelba, hod nožem a tomahavkem, výuka lasování a práskání bičem, jízda na elektrickém býku a řada dalších zajímavých disciplin.

www.zorro.cz
Svobody 1014/II., 379 01, Třeboň
+420 605 516 503
jindrichzobl@seznam.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky